Artykuły, Felietony, Nowości, Porady, Teksty

Stara biżuteria platynowa

Off

Ponadczasowe ozdoby

Złoto, srebro a może jednak platyna?
Stara biżuteria platynowa to zdecydowanie klasa sama w sobie. Jej elegancja oraz ponadczasowość ozdobi każdą szyję, dłoń czy uszy. Platyna jest na tyle elastycznym surowcem, że można z niej zaprojektować dowolny wzór, o którym marzysz. Niesamowity pierścionek, wyróżniający się naszyjnik czy kolczyki w finezyjne wzory, co wybierasz? To wszystko jest w zasięgu twojej ręki.
Obecnie każdy sklep jubilerski posiada pewien zasób platyny. Przed zakupem, warto jednak poczytać trochę o czystości tego surowca, aby zakupić platynę z jak najlepszą jakością. Warto też tutaj wspomnieć, że platyna, jako jeden z niewielu metali szlachetnych jest odpowiednia dla alergików. Także jeśli miewałeś/miewałaś kiedyś problemy ze złotem czy srebrem, warto sprawdzić właśnie platynę. Jeśli lubujesz się w starej biżuterii, to tym bardziej warto dopytać, czy może przypadkiem twój ulubiony sklep jubilerski, posiada jakiś stary platynowy komplet biżuterii. Gwarantuje, że dzięki niej będziesz się wyróżniać, a wszystkie oczy będą zwrócone w twoim kierunku.
Cena zaś jest bardzo porównywalna do złota, czasami może być trochę droższa niż złoto. Jednak warto polować w kilku różnych sklepach a na pewno znajdziemy coś na swoją kieszeń.

About the author / 

admin

Losowe artykuły:

  • Pierścionki zaręczynowe Gliwice

    Jaki pierścionek zaręczynowy wybrać? Ślub jest jednym z piękniejszych momentów w życiu. Prawdopodobnie ślub w życiu będziemy brać tylko raz, więc wypadałoby zadbać o to, żeby dzień ślubu był wyjątkowym dniem, czyli takim którego nie zapomnimy do końca życia. Jeśli chcemy codziennie wspominać ten dzień, oprócz wyjątkowego dnia należy również sprawić swojej drugiej połówce niezapomniany…

  • Żywica biżuteria

    Biżuteria z żywicy Historia biżuterii sięga początków cywilizacji, zaczynając już od naszych prowadzących koczowniczy styl życia przodków, którzy wykonywali ozdoby z muszli, zębów i kości oraz z kawałków skór zwierzęcych. Na przestrzeni tysiącleci biżuteria przechodziła wiele zmian, począwszy od wykorzystywanych do niej przeróżnych materiałów, a skończywszy na oryginalnych stylach do niej tworzonych. Biżuteria służyła nie…